Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adamowicz, po ilu dniach ustąpi?

Utworzony przez ONA, 9 stycznia 2014 r. o 18:34
zorro, co ty pijesz?? Bredzisz o tych sądach, a na razie to tylko twój Pan ma wyroki. Drugi kandydat jest z PiS a więc jakim cudem jest to ustawka? Myślę że powinieneść tutaj wpleść wątek tupolewa, pomnika, afery podsłuchowej no i oczywiście............. to wszystko wina Adamowicza !!!!!
Za chwilę po wyborach twojemu władcy dobiorą się do dupy za ujęcie wody i będziesz miał swoją odpowiedź
 Czy  mieszkańcy  gminy za akceptują marnotrawstwo pieniędzy na  ujęciu  wody  w  Halasach.Już  poszły  miliony a ile  jeszcze pójdzie ? ,a i tak efekty  uzdatniania  będą mierne a  mieszkańcy  będą  skazani na  wodę zanieczyszczoną dodatkowo  chemią  użytą  do  uzdatniania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorro, co ty pijesz?? Bredzisz o tych sądach, a na razie to tylko twój Pan ma wyroki. Drugi kandydat jest z PiS a więc jakim cudem jest to ustawka? Myślę że powinieneść tutaj wpleść wątek tupolewa, pomnika, afery podsłuchowej no i oczywiście............. to wszystko wina Adamowicza !!!!!
Za chwilę po wyborach twojemu władcy dobiorą się do dupy za ujęcie wody i będziesz miał swoją odpowiedź 
Zorro, daj spokój. Zycie jest piękne, tylko musisz brać odpowiednie leki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbliża się cisza wyborcza, więc kandydat PISu na wójta będzie zmuszony przerwać kampanię wyborczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁOSUJ NA PRALKĘ - PRALKA MA PROGRAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁOSUJ NA PRALKĘ - PRALKA MA PROGRAM[/quote]  
[quote]tu jest pies pogrzebany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSCY DO URN !!!!!!!!! ..........zachęca Zakład Pogrzebowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej urnie będziesz czuł się jak żywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylejaki dostał łomot!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kle kle kle klęska kandydata szarańczy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to znowu odliczamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś dokładne wyniki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie ten pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rządzi w sejmiku !!!!!!!  A gdzie psl i po ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeden Nowy radny z psl  ... Bardzo ciekawa osobowość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewiduję stagnacje w gminie i koniec "igrzysk"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sejmik PIS-owski to teraz Krzychowi dobiorą się do dupy no i niech tylko kilka projektów zostanie cofniętych ..... , a kasę trzeba będzie oddać, myślę, że priorytet to rozliczenie pieniążków na dofinansowanie przebudowy ujęcia wody w Halasach uuuuuu Krzychu trzymaj się za kieszeń bo tutaj to napewno popłyniesz przy tym między wersami plącze się art. 231 kk ....... i  tu jest większy problem. Ciekawe jak chłop sobie poradzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowscy szantażyści w akcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sejmik PIS-owski to teraz Krzychowi dobiorą się do dupy no i niech tylko kilka projektów zostanie cofniętych ..... , a kasę trzeba będzie oddać, myślę, że priorytet to rozliczenie pieniążków na dofinansowanie przebudowy ujęcia wody w Halasach uuuuuu Krzychu trzymaj się za kieszeń bo tutaj to napewno popłyniesz przy tym między wersami plącze się art. 231 kk ....... i  tu jest większy problem. Ciekawe jak chłop sobie poradzi ?[/quote]   [quote]Sejmik PIS-owski to teraz Krzychowi dobiorą się do dupy no i niech tylko kilka projektów zostanie cofniętych ..... , a kasę trzeba będzie oddać, myślę, że priorytet to rozliczenie pieniążków na dofinansowanie przebudowy ujęcia wody w Halasach uuuuuu Krzychu trzymaj się za kieszeń bo tutaj to napewno popłyniesz przy tym między wersami plącze się art. 231 kk ....... i  tu jest większy problem. Ciekawe jak chłop sobie poradzi ?
 Niech się przy okazji biletami zajmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha tym też się zajmą biletami i biltmenami też bank.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...